Kaymakam ve Belediye Başkan V. Tekin Dundar, Tendürek Dağı eteklerinde kurulu Yaşkütük Jandarma Karakolunda vatani görevini yapan Mehmetçikle iftar sofrasında bir araya geldi. İlçe Jandarma Komutanı Serkan Koç, İlçe Müftüsü Fikri Göncü, Cumhuriyet Savcıları Erkan Sarı ve Ercan Şahan ile yapılan iftar ziyaretinde ezan öncesinde Mehmetçikle bir araya gelen Dundar, askerlerin memleketleri ve yaşadıkları anılarına dair sohbet etti.
Mehmetçiğin çok önemli bir görev üstlendiğini belirten Kaymakamımız, "Sizler ülkemizin dört bir yanından kutsal bir görev için buradasınız. Bu Mübarek Ramazan iftarında sizlerle birlikte olmak ve birlikte oruç açmaktan ziyadesiyle mutlu oldum. Allah sizleri kazasız belasız ve güzel anılarla ailenize kavuştursun. Hepinize hayırlı ramazanlar, hayırlı teskereler diliyorum” dedi
Daha sonra iftar yemeğine geçen kaymakamız ve beraberindekiler, askerlerle birlikte okunan ezanın ardından iftarını açtı.
Kaymakam Tekin Dundar, iftar yemeğinin ardından askerler ve korucularla helalleşerek Mehmetçiklere hayırlı tezkereler diledi ve bayram öncesi izne ayrılacak Mehmetçiklerin ailelerine selamlarını iletmelerini istedi.