Kaymakamımız ve Belediye Başkan vekilimiz Tekin Dundar,  Van caddesindeki esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek, sorun ve taleplerini dinledi.
Esnafa bol kazanç dileyen Kaymakam ve Belediye Başkan v. Tekin Dundar, İlçemizde yürütülen çalışmalar hakkında esnafımız ve vatandaşlarımızla hasbihal etti ve kendilerine bilgi verdi. Çaldıranlı kardeşlerimize huzur ortamına sağlamış oldukları katkıdan dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonra insanımızın huzurunu bozan hiç kimse olmayacak. Devletimizin tüm imkânlarını insanlarımızın refah ve huzuru için seferber ediyoruz. Çaldıran'da huzur ve güven ortamında, Devlet-vatandaş kucaklaşmasının, hoşgörü temelinde devam ettiğini ve Devlet olarak her zaman vatandaşların yanında olduklarını kaydeden Kaymakamımız, Çaldıran'ı daha yaşanılır bir şehir haline getirmek amacıyla vatandaşların ve esnafların görüş ve önerilerinin, kendileri için önemli ve değerli olduğunu sözlerine ekledi.
İlçe Esnafımız, Kaymakamımız ve Belediye Başkan vekilimiz Tekin Dundar'ın kendilerine yapmış olduğu ziyaretlerden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.